
Kuukauden kovat Dacia-edut
Dacia-malleihin rahoitus edullisella 0 % korolla
Uudistunut Dacia Duster on nyt myynnissä! Varustelu on entistäkin kattavampi ja mallistossa on nyt myös etuvetoinen automaattimalli. Täysin uudet Sandero ja Sandero Stepway ovat nekin myynnissä – autot ovat uudistuneet niin ulkoa kuin sisältäkin ja hinta-laatusuhde on pysynyt ainutlaatuisen erinomaisena. Saat ne nopeaan toimitukseen Auto-Killasta!
Nyt kaikkiin Dacia-malleihin kova etu: rahoituskorko 0 % + kulut – lisäksi sinulla on mahdollisuus 6 kuukauden veloituksettomaan lyhennysvapaaseen milloin haluat!
Uuden Dacia Dusterin nelivetomallia on nyt meillä heti toimitukseen ja automaattivaihteistolla nopeaan toimitukseen.
Yksi asia vielä! Tarjoamme nyt mahdollisuuden yksityiseen asiointiin Lappeenrannan ja Mikkelin liikkeissämme aukioloaikojen ulkopuolella. Voit varata yksityisajan automyyjälle sopimalla parhaan ajankohdan puhelimitse. Tutustu myös autopalveluiden etämahdollisuuksiin!

Uusi Dacia Duster
Uudistuneessa Duster-mallistossa on nyt mukana myös etuvetoinen automaattimalli. Kattavasti varustellussa järkimaasturissa on vakiona mm. LED-valot, ilmastointi, vakionopeudensäädin ja peruutustutka.

Uusi Dacia Sandero ja Sandero Stepway
Uudistunut tilava Sandero on hintaansa huomattavasti suurempi! Varusteluna mm: helppokäyttöinen ja suomen kielellä saatava 8-tuumainen kosketusnäyttö*, pysäköintiavustimet, aktiivinen hätäjarrutustoiminto, mäkilähtöavustin, katvealuevaroitin ja paljon muuta.
- Dacia Sandero TCe man Essential alk. vain 14.999 € (sis. toimituskulut)
- Dacia Sandero Stepway TCe 90 man Comfort alk. vain 17.899 € (sis. toimituskulut)

Katso varasto- ja esittelyautot
Runsas valikoima uusia Dacia-malleja heti valmiina ajoon – sekä uusia varastomalleja että huippukuntoisia esittelyautoja. Tutustu ja löydä omasi!